Lezecký víkend v Tisé 12.-13.7. 2020

Lezecký víkend s dětmi jsme si skvěle užili! Kvůli špatné předpovědi počasí jsme tedy víkend museli přesunout na dny pátek a sobota. Dobře jsme udělali! V neděli ráno byla v Tisé veliká bouřka, která by nás slušně spláchla ze skal.

Dva pěkné dny jsme strávili v Burschlickém údolí a děti si každý den vyzkoušely lezení na jiné skále. V pátek po lezení jsme si udělali výlet přes Tiské stěny k rybníku Kačák. Voda už nevypadala moc vábně, takže jsme se raději zchladili limčou a nanukem. Výborný řízek nám k večeři udělali v restauraci na Kovárně a s plnými pupky jsme popadli věci na spaní a vrátili se zpátky do skal. Po připravení si věcí na spaní, jsme vyběhli na skálu a pozorovali krásný západ slunce a poslouchali ptačí písně. Tam jsme to završili pexesem, hrou Double a poté jsme rozdělali ohýnek, poklábosili a šli na kutě.

Další den nás probudilo sluníčko. Po snídani jsme se vydali na jiné skály než předešlý den, kde jsme kromě lezení i slaňovali a učili se šplhat po laně pomocí jistítka Grigri.

Díky moc za účast a těšíme se na další akci!:-)

Copyright 2020 www.polez.cz © All Rights Reserved - vytvořila Sim