Akce pro děti

V nabídce jsou lezecké kroužky, letní lezecké pobytové i příměstské tábory a lezecké víkendy. Lezecké kroužky pořádáme na umělé lezecké stěně, kam děti chodí v průběhu školního roku. Zaměřujeme se nejen za začátečníky, které učíme metodiku a lezení postupně od začátku, ale i na pokročilé děti, kde už bývá obsah tréninku více zaměřený na zlepšení lezecké úrovně. Přes léto a o vybraných víkendech pořádáme i lezecké akce venku. Děti bereme do přírody a do skal a snažíme se, aby si vytvořily k těmto místům pozitivní vztah, vyzkoušely si lezení na přírodní skále a vnímaly krásy přírody.

23331012_853930968102280_1304486138833579371_o

Lezecký kroužek

Od pondělí do čtvrtka pořádáme dětský lezecký kroužek na HUDY stěně určený pro začátečníky i mazáky. Kroužek nabízíme pro děti od 6-16 let. Budeme lézt o 106, učit se uzle, hrát hry atd.

DSC03698

Lezecký tábor

Týden strávený převážně ve skalách a v krásné přírodě v okolí Tisé. Každý rok je tábor zaměřen na nějaké téma a letos nás čeká celotáborová hra na téma Olympiáda. To bude jízda!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Příměstské tábory

Ráno děti vyzvedneme v Ústí nad Labem a vyrazíme s nimi za dobrodružstvím do skal a lesů kolem Tisé. Odpoledne Vám děti vrátíme a takto to bude probíhat od pondělí do pátku.

DSC03664

Ostatní akce

Dětské akce jako je jednodenní soustředění na umělé stěně např. Smíchoff, Via Ferrata, jednodenní bouldering, lezení v Labském údolí a to vše v super partě instruktorů.