Trénink na míru

Kvalitní a efektivní trénink vyžaduje pravidelnost, určitý postup a trpělivost. V tom Vám může pomoci tréninkový plán. Ten nabízím každému, kdo má motivaci a chuť se zlepšit v lezení. Zdali se jedná o začátečníka nebo pokročilého lezce je vcelku jedno. Trénink přizpůsobuji každému na míru a podle požadavků klienta. Zaměřuji se na sportovní lezení, takže trénink nabízím v disciplínách: lezení na skalách, na umělé stěně, bouldering či závodní lezení.

IMG_20200506_184940

BASIC

Sestavení tréninku na míru s možností konzultace po dobu préninkového plánu nabízí ptogram Basic. Po telefonické domluvě a zaslání videa, na kterém uvidím, jak lezete, Vám sestavím tréninkový plán do předhledných tabulek na dobu 1 měsíc nebo 3 měsíce. Vše také závisí na vzájemné domluvě.

IMG_20200506_120025(1)

BASIC plus

Tento program nabízí 2x osobní setkání, 2x společný trénink s ukázkou cviků a tréninkových metod, 2x motorický test, podrobný tréninkový plán vypracovaný na míru, telefonní nebo e-mailové konzultace kdykoliv v průběhu tréninkového procesu, zhodnocení tréninkového procesu a výsledků motorického testu...

24mg8643

GOLD

Kromě tréninkového plánu na míru program GOLD nabízí i osobní setkání, 2x společný trénink s absolvováním motorického testu před a po realizaci tréninkového plánu, individuální trénink 1x týdně podobu tréninkového programu, konzultace po telefonu, závěrečný motorický test a zhodnocení absolvovaného tréninkového procesu.